Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi Banner468x60-naslovna-drugi

zastave44 Ambasada-Srbije-Skoplje dodik-govedarica
Dete-migrant radnik duboka suma vakcina88 bjelogrlic Teodosic33

Second Second Second Second Second Second Second Second

odbojkasi4 Odbojkaši otputovali u Varšavu: Nikad teži put do postolja

Jovović: Naše ambicije su najviše. Luburić: Ambicija nam je da napadnemo zlato. U našoj grupi još Finci i Estonci. dalje

juniori srbije Mladi vaterpolisti treći na svetu

Srpski talenti su uspešno završili svetsko prvenstvo. U uzbudljivoj, borbenoj utakmici pobedili su odličan tim Mađarske 12:11 i osvojili bronzanu medalju. dalje

ivana1 Španovićeva bez medalje u Londonu/Žalba odbijena - Ivana ostaje četvrta/Ivana: Ovo su normalne stvari u sportu

Srpska atletičarka Ivana Španović nije uspela da osvoji medalju večeras na Svetskom prvenstvu u Londonu, pošto je u finalu zauzela četvrto mesto. dalje

Anic SP u Londonu: Kraj za Amelu i Lazara

Svetsko prvenstvo u Londonu je večeras počelo, a dvoje srpskih takmičara je završilo takmičenje - Amela Terzić i Lazar Anić. dalje

spanovic Srbija sa osam predstavnika u Londonu: Ivana za prvo svetsko zlato

Bronzane medalje Španovićeve i Bekrića na Svetskom prvenstvu u Moskvi 2013. bile su startni pucanj eksplozije srpske atletike. U tom talasu osvojeno je 12 medalja na najvećim takmičenjima, od čega je naša rekorderka u skoku udalj uzela devet uzastopnih. dalje

savic77 Savić u Zvezdi: Zagorčavam sebi život…

Plan je pre svega da se stabilizuje rad sa mlađim kategorijama, da se generacijski isprati određeni deo momaka, da se stručni štabovi stave u funkcionalno stanje kluba, kaže Dejan Savić. dalje

srb-gre Srbija pobedom nad Grčkom osvojila bronzu!

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na SP u Budimpešti pošto je u meču za treće mesto pobedila Grčku sa 11:8 (5:3, 1:2, 3:3, 1:1). dalje

srb-cro Hrvatska prekinula zlatni niz Srbije i prošla u finale SP!

Vaterpolo selekcija Srbije poražena je u polufinalu Svetskog prvenstva u Budimpešti od Hrvatske sa 11:12 i prekinula trofejni niz na velikim takmičenjima koji je trajao u poslednje tri godine. dalje

paraolimpijci Brnabić, Udovičić i Đorđević: Paraolimpijci ponos Srbije

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i ministar za rad zaposljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević primili su danas srpske paraolimpijce Miloša Zarića, Željka Dimitirijevića i Miloša Mitića koji su osvojili medalje na Svetskom prvenstvu u atletici u Londonu. dalje

pijetlovic Srpska mašinerija – 'Delfini' u polufinalu SP!

Vaterpolisti Srbije plasirali su se u polufinale Svetskog prvenstva u Budimpešti ubedljivom pobedom nad Australijom – 15:5. dalje

mandic 'Delfini' direktno do četvrtfinala u Budimpešti!

Srpski vaterpolisti pobedili su Grčku rezultatom 11:6 u poslednjem kolu Svetskog prvenstva i sa maksimalnim skoro završili takmičenje u grupnoj fazi. Izabranici Dejana Savića tako su se direktno plasirali u četvrtfinale u Budimpešti. dalje

prlainovic22 Srbija lako i sa Španijom

Vaterpolisti Srbije zabeležili su drugu pobedu na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, pošto su bez većih problema pobedili selekciju Španije sa 11:5. U petak meč sa Grčkom za prvo mesto u grupi C. dalje

jovovic SL: Novi poraz Srbije, ništa od plasmana u polufinale

Najbolji odbojkaši Srbije poraženi su od Francuske sa 3:2 u drugom kolu Završnog turnira Svetske lige u brazilskoj Kuritibi i time ostali bez plasmana u polufinale takmičenja. dalje

ivovic Odbojkaši otputovali u Brazil na finalni turnir SL: Pakleno do zlata

Nama ne treba nikakav pritisak, jer želimo da osvojimo opet zlato. Iskreno se nadam da ćemo biti na nivou i izboriti mečeve za medalju – kaže Marko Ivović.  dalje

mandic1 Milica Mandić je prvak sveta!

Reprezentativka Srbije Milica Mandić postala je prvak sveta u tekvondou, pošto je u finalu turnira u Južnoj Koreji savladala branioca titule i olimpijsku šampionku iz Rija domaću takmičarku Hje-ri Oh 17:13. dalje

vanjaVanji Stanković zlato na Svetskom prvenstvu u tekvondou

Reprezentativka Srbije u tekvondou Vanja Stanković osvojila je danas zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u tekvondou u Južnoj Koreji u kategoriji do 49 kilograma. dalje

second_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_buttonsecond_button